Katastr nemovitostí

Program pro práci s daty katastru nemovitostí

Kompletní informace o pozemcích

K jednotlivým nemovitostem můžete mít pouze základní údaje: vlastníci, včetně adresy, jejich podíly, základní atributy nemovitosti. V případě, že chcete mít kompletní údaje, pak stačí si objednat data včetně jiných právních vztahů. Získáte tak údaje o koupi a prodeji, zástavách, exekucích atd.

Aktuální data vždy po ruce

Data jsou poskytována on-line ve Vámi stanoveném intervalu (měsíčně, čtvrtletně, ...). Data poskytujeme za úplatu dle ceníku ČÚZK a na základě smlouvy s ČÚZK.

Potřebnou informaci snadno najdete a oslovíte vlastníky

Program je vybaven řadou funkcí a filtrů pro dohledání údajů dle libovolného kritéria. Vybrané údaje můžete exportovat nebo poslat nabídku vlastníkům nemovitostí.

Jak si vybrat data

Data jsou poskytována buď pro daný katastr nebo pro zakreslený polygon. Navíc lze objednávku omezit pouze na stavební nebo pozemkové parcely, případně i vybrat pouze určitou kulturu v katastru. Polygonů můžete objednat libovolné množství.

Vyzkoušejte zdarma!

 

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Ale to je nepříjemné! Vaši zprávu se nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím za chvíli znovu. Please enter a correct Captcha answer.