Akcie

Program pro evidenci akcionářů a akcií

Akcie na jméno, na doručitele, hromadné listiny

Software pracuje s akciemi na jméno i na doručitele. Umožňuje evidovat hromadné listiny akcií, dále veškeré pohyby, spoluvlastnictí, blokování apod.

Valná hromada, pozvánky, prezenční listiny

Program je vybaven funkcemi pro přípravu valné hromady (pozvánky atd.), tiskem prezenčních listin včetně hlasů, nominálních hodnot v držení a dalších zákonných náležitostí s možností výstupu čísel akcií či hromadných listin, nebo pouze výši podílu. Případně lze tisknout i hlasovací lístky.

Výdej, převody, výměna a stažení akcií

Program umožňuje provádět veškeré potřebné operace s akciemi. Navíc vede kompletní historii akcionářů, akcií a všech pohybů akcií. Součástí je i tisk karty akcionáře, a to i s možností celé historie (převody apod.).

Dividendy

Software umožňuje provádět výpočet dividend a jejich výplatu. Podpora exportů pro banky, elektronické složenky České pošty apod. V integrovaném registru plateb eviduje vyplacené a nevyplacené dividendy.

Výhody řešení

Data programu jsou zabezpečena tak, aby vyhovovala bezpečnostním požadavkům a GDPR. Software je ověřen v praxi stovkami uživatelů a je optimalizován pro miliony akcií. Provádíme stálou údržbu a rozvoj programu. Vycházíme vstříc požadavkům uživatelů.

Vyzkoušejte zdarma!

 

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Ale to je nepříjemné! Vaši zprávu se nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím za chvíli znovu. Please enter a correct Captcha answer.