Honitby®

Rychlé a spolehlivé zpracování agendy honebního společenstva

Aktuální údaje o pozemcích, vlastnících a členech honebního společenstva

Stačí jen zákres hranice honitby

Po provedení zákresu se Vám automaticky zjistí parcely v honitbě a jejich vlastníci. Pak stačí jen označit přičleněné pozemky a máte k dispozici seznam členů honebního společenstva.

Vždy aktuální údaje o parcelách, vlastnících a členech HS

Data o parcelách v honitbě, vlastnících a členech honebního společenstva jsou automaticky aktualizována ve vámi zadaných intervalech (měsíčně, čtvrtletně, ročně). Aktualizace probíhá na základě dat z katastru nemovitostí a data jsou poskytována na základě smlouvy s ČÚZK.  

Valná hromada a její příprava

Jakmile je provedena aktualizace dat dle katastru nemovitostí, jsou k dispozici údaje pro svolání valné hromady. Program umožňuje rozeslání pozvánek (pošta, email), tisk prezenčních listin a hlasovacích lístků (včetně akceptace plné moci).  

Pomůžeme Vám se zákresem a zároveň Vás i proškolíme

Provést zákres honitby je snadné. Pokud byste si s tím nevěděli rady, rádi Vám pomůžeme. Společně s Vámi provedeme zákres (cca 4 hod.), připravíme data a následně proškolíme (cca 2 hod.). Jestliže jsou všechny katastry v honitbě digitalizovány (většina katastrů je digitalizována), pak je zpracování bez problémů. V opačném případě můžeme též pomoci připravit honitbu do finální podoby.

Nabízíme i zakázkové zpracování podkladů pro valnou hromadu.

Chcete vědět kolik by Vás stálo?

 Vyplňte formulář a my Vám zpracujeme nezávazný rozpočet.

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Ale to je nepříjemné! Vaši zprávu se nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím za chvíli znovu. Please enter a correct Captcha answer.